Powered by Smartsupp Volkswagen Arteon 2,0 BI-TDI R-line | Nejlevnější autopůjčovna PRAHA - půjčovna aut levně

Volkswagen Arteon 2,0 BI-TDI R-line

klima

Výkon: 176 KW
Rok výroby: 12/2023
Převodovka: DSG 7
Spotřeba: 8
1 den 3.990,- Kč / den
2 - 3 dny 2.990,- Kč / den
4 - 7 dní 1.499,- Kč / den
8 - 30 dní 1.099,- Kč / den
30 a více dní 990,- Kč / den
Kauce 20.000,- Kč

Další informace:

Volkswagen Arteon 2,0 BI-TDI R-line na první pohled zapůsobí elegantním dojmem, ale už při druhém pohledu zjistíte, že máte co do činění s šelmou připravenou vystartovat po své kořisti. Tento černý panter se pyšní maskou s ostrými rysy a chromovaná mřížka, jako by jen zesilovala jeho touhu polykat kilometry. 

Volkswagen Arteon 2,0 BI-TDI R-line disponuje silou 176 KW, sedmistupňovou převodovkou, pohonem 4x4, výbavou v plné palbě a navíc vás jistě uchvátí nový designový prvek bezrámová boční skla.

Pronájem Volkswagen Arteon 2,0 BI-TDI R-line můžete mít u Nejlevnější autopůjčovny Praha za skvělou cenu již od 900 Kč/den v případě dlouhodobého pronájmu. Krátkodobý pronájem Volkswagen Arteon 2,0 BI-TDI R-line je samozřejmě také možný od 1400 Kč/den a s kaucí 20 000 Kč. Nejlevnější autopůjčna Praha však nabízí i možnost pronájem auta bez kauce, což lze pohodlně vyřešit přistavením vašeho vozu.

V ceně pronájmu Volkswagen Arteon 2,0 BI-TDI R-line je dálniční známka pro ČR, kompletní pojištění all risk s nízkou spoluúčastí a s možností připojištění pro 0% spoluúčast pro Vaše pohodlí a klid na cestách. Pojištění se vztahují nejen na území ČR a na celou Evropu, takže se zapůjčeným vozidlem můžete vyjet i do zahraničí. K pronájmu auta lze sjednat ještě další nadstandardní služby, abyste s půjčením auta neměli žádné starosti a nic vás na cestách neomezovalo.

Půjčení Volkswagen Arteon 2,0 BI-TDI R-line je u Autopůjčovny Praha nově, vozidlo je žhavá novinka, kterou určitě vyzkoušejte, protože Volkswagen Arteon 2,0 BI-TDI R-line získává ve všech recenzích a testech ta nejlepší hodnocení a říká se, že to je úplný majstrštyk automobilky Volkswagen, která sama považuje Volkswagen Arteon 2,0 BI-TDI R-line za své umělcecké dílo.

Volkswagen Arteon 2,0 BI-TDI R-line je roku výroby 02/2018, takže není třeba dodávat, že se jedná o zcela nové auto, se kterým bude jízda neskutečný zážitek, a navíc bude vozidlo vždy připraveno pro vaše využití. Všechna vozidla Autopůjčovny Praha jsou pečlivě kontrolována, jak po technické stránce, tak té estetické. Vozidla prochází pravidelnou servisní kontrolou a před každým zapůjčením auta jsou vyčištěna.

S Volkswagen Arteon 2,0 BI-TDI R-line si můžete zapůjčit i další vybavení, které se hodí například na dovolenou, jako je střešní box, držák na lyže nebo na kola, dětská autosedačka nebo sněžné řetězy. Pro speciální příležitosti je také možné využít půjčení auta na svatbu i se svatební dekorací, nebo také pronájem auta s řidičem.

Máte jakýkoli dotaz k pronájmu Volkswagen Arteon 2,0 BI-TDI R-line? Rádi byste zjistili podmínky půjčení auta? Zajímá vás individuální cenová nabídka na pronájem Volkswagen Arteon 2,0 BI-TDI R-line? Kontaktujte nás a my pro vás uděláme vše, co bude v našich možnostech.