Powered by Smartsupp Flexibilní pronájem ŠKODA OCTAVIA RS ihned k odběru | Nejlevnější autopůjčovna PRAHA - půjčovna aut levně

Flexibilní pronájem ŠKODA OCTAVIA RS ihned k odběru

Najeto: 2000 km
Palivo: benzín
Objem: 1968 ccm
Výkon: 180 KW
Rok výroby: 1/2022
Země původu: ČR
Barva: různé
Převodovka: Automatická
30 a více dní 22.990,- Kč / den
1 500 km 22.900,- Kč / den
3 000 km 25.990,- Kč / den
4 500 km 28.990,- Kč / den

Další informace:

Flexibilní pronájem

Nejvýhodnější dlouhodobý pronájem vozidel s okamžitým dodáním vozu. Nejlevnější autopůjčovna nabízí svým zákazníkům flexibilní pronájem vozidel již od 2 měsíců. Tato nabídka je vhodná pro zákazníky, kteří se nechtějí upisovat k dlouhodobým smlouvám, jako tomu bývá u operativního leasingu.

Ceny jsou uvedeny bez DPH a zahrnují pravidelný servis, dálniční známku, letní/zimní pneu a pojištění s 10% spoluúčastí.

Škoda Octavia RS - sportovní verze bestselleru

Škoda Octavia RS je sportovní verze modelu Octavia, která byla poprvé představena v roce 2000. Je to nejvýkonnější model v nabídce Škody a na trhu se vyrábí v České republice. Octavia RS je postavena na platformě MQB-A, kterou sdílí s dalšími modely koncernu Volkswagen, jako jsou Seat Leon Cupra, Volkswagen Golf GTI nebo Audi S3.

Výhody Škody Octavia RS k dlouhodobému pronájmu

Škoda Octavia RS je ideálním vozem pro dlouhodobý pronájem pro zákazníky, kteří hledají sportovní a dynamický vůz. Má řadu výhod, které z něj činí atraktivní nabídku:

  • Výkonný motor: Octavia RS je poháněna řadou výkonných motorů, včetně 2,0l TSI s výkonem 245 koní a 2,0l TDI s výkonem 240 koní.
  • Sportovní jízdní vlastnosti: Octavia RS má sportovní podvozek a řízení, které poskytují řidiči atraktivní zážitek z jízdy.
  • Výrazný vzhled: Octavia RS má výrazný vzhled, který ji odlišuje od ostatních verzí modelu Octavia.

Škoda Octavia RS je k dispozici ve dvou karosářských variantách, sedan a kombi. V obou variantách je vůz vybaven řadou sportovních prvků, jako jsou 18palcová kola z lehkých slitin, sportovní nárazníky a spoilery, sportovní sedadla a volant.

Škoda Octavia RS byla poprvé představena v roce 2000 na autosalonu v Ženevě. V České republice se začala vyrábět v roce 2001. Octavia RS je nejvýkonnější model v nabídce Škody a do dnešního dne bylo vyrobeno více než 200 000 vozů.

Škoda Octavia RS je sportovní vůz, který nabízí řadu výhod pro dlouhodobý pronájem. Je to vůz, který je vhodný pro zákazníky, kteří hledají dynamický a atraktivní vůz.

Přednosti Škody Octavia RS pro dlouhodobý pronájem

  • Výkonný motor: Octavia RS je poháněna řadou výkonných motorů, které poskytují řidiči dostatek výkonu pro rychlou a dynamickou jízdu.
  • Sportovní jízdní vlastnosti: Octavia RS má sportovní podvozek a řízení, které poskytují řidiči atraktivní zážitek z jízdy.
  • Výrazný vzhled: Octavia RS má výrazný vzhled, který ji odlišuje od ostatních verzí modelu Octavia.

Škoda Octavia RS je ideálním vozem pro dlouhodobý pronájem pro zákazníky, kteří hledají sportovní a dynamický vůz. Má řadu výhod, které z něj činí atraktivní nabídku.