Powered by Smartsupp Flexibilní pronájem ŠKODA KODIAQ - ihned k odběru! | Nejlevnější autopůjčovna PRAHA - půjčovna aut levně

Flexibilní pronájem ŠKODA KODIAQ - ihned k odběru!

Uvedené ceny za měsíc.

Najeto: 2000 km
Palivo: diesel
Objem: 1968 ccm
Výkon: 147 KW
Rok výroby: 1/2023
Země původu: ČR
Barva: různé
Převodovka: Automatická
30 a více dní 26.990,- Kč / den
1 500 km 26.990,- Kč / den
3 000 km 29.990,- Kč / den
4 500 km 32.990,- Kč / den

Další informace:

Flexibilní pronájem - Uvedené ceny za měsíc.

Nejvýhodnější dlouhodobý pronájem vozidel s okamžitým dodáním vozu. Nejlevnější autopůjčovna nabízí svým zákazníkům flexibilní pronájem vozidel již od 2 měsíců. Tato nabídka je vhodná pro zákazníky, kteří se nechtějí upisovat k dlouhodobým smlouvám, jako tomu bývá u operativního leasingu.

Ceny jsou uvedeny bez DPH a zahrnují pravidelný servis, dálniční známku, letní/zimní pneu a pojištění s 10% spoluúčastí.

Škoda Kodiaq - prostorné SUV pro rodinu

Škoda Kodiaq je středně velké SUV, které bylo poprvé představeno v roce 2016. Je to největší SUV v nabídce Škody a na trhu se vyrábí v České republice. Kodiaq je postaven na platformě MQB-A, kterou sdílí s dalšími modely koncernu Volkswagen, jako jsou Seat Tarraco, Volkswagen Tiguan Allspace nebo Audi Q5.

Výhody Škody Kodiaq k dlouhodobému pronájmu

Škoda Kodiaq je ideálním vozem pro dlouhodobý pronájem. Má řadu výhod, které z něj činí atraktivní nabídku pro zákazníky:

  • Prostorný interiér: Kodiaq má prostorný interiér, který poskytuje dostatek místa pro cestující i zavazadla. To je důležité pro zákazníky, kteří potřebují vůz, který může být používán pro rodinu nebo pro podnikání.
  • Vybavenost: Kodiaq je standardně vybaven řadou bezpečnostních a asistenčních systémů, jako je automatické nouzové brzdění, asistent udržování jízdního pruhu nebo adaptivní tempomat.
  • Cena: Kodiaq je cenově dostupný vůz, který nabízí dobrou hodnotu za peníze.

Škoda Kodiaq je k dispozici s širokou škálou motorizací, včetně benzínových, naftových a hybridních. Základní motorizací je 1,5l TSI s výkonem 150 koní. V nabídce jsou také silnější varianty 1,4l TSI s výkonem 180 koní a 2,0l TSI s výkonem 245 koní. Naftová nabídka zahrnuje 2,0l TDI s výkonem 150 koní a 2,0l TDI s výkonem 200 koní. Hybridní varianta je poháněna kombinací 1,4l TSI a elektromotoru s celkovým výkonem 245 koní.

Škoda Kodiaq byla poprvé představena v roce 2016 na autosalonu v Ženevě. V České republice se začala vyrábět v roce 2017. Kodiaq je největším SUV v nabídce Škody.

Škoda Kodiaq je prostorné SUV, které nabízí řadu výhod pro dlouhodobý pronájem. Je to vůz, který je vhodný pro rodinu, podnikání nebo pro volný čas.

Přednosti Škody Kodiaq pro dlouhodobý pronájem

  • Prostorný interiér: Kodiaq má prostorný interiér, který poskytuje dostatek místa pro cestující i zavazadla. To je důležité pro zákazníky, kteří potřebují vůz, který může být používán pro rodinu nebo pro podnikání.
  • Vybavenost: Kodiaq je standardně vybaven řadou bezpečnostních a asistenčních systémů, které mohou pomoci snížit riziko nehody. To je důležité pro zákazníky, kteří chtějí mít jistotu, že jsou v bezpečí na silnici.
  • Cena: Kodiaq je cenově dostupný vůz, který nabízí dobrou hodnotu za peníze. To je důležité pro zákazníky, kteří hledají vůz, který je dostupný, ale zároveň nabízí řadu výhod.

Škoda Kodiaq je ideálním vozem pro dlouhodobý pronájem. Má řadu výhod, které z něj činí atraktivní nabídku pro zákazníky.