Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi KOMBI

Výkon: 140 KW
Rok výroby: 1/2018
Barva: Bílá Moon
Převodovka: 6 stupňový manuál
Spotřeba: 7
1 den 2.000,- Kč / den
2 - 3 dny 1.900,- Kč / den
4 - 7 dní 1.700,- Kč / den
8 - 30 dní 1.500,- Kč / den
30 a více dní 1.000,- Kč / den
Kauce 10.000,- Kč

Další informace:

Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi KOMBI 6.st.manuál- Možnost odběru více vozidel. 

Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi KOMBI je vůz od automobilky Škoda, který byl doveden k dokonalosti a postaven téměř na stejnou příčku jako jeho rival Volkswagem Passat. Je to vůz, který se hodí stejně dobře do rodiny, jako do firmy, kde na všechny vaše klienty udělá výborný dojem.

Všechna vozidla Škoda v nejvyšší výbavě Laurin & Klement poskytnou svému uživateli skutečný pocit luxusu, a že na drobnostech opravdu záleží, pocítíte na první dobrou, hned jak usednete za volant Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi  KOMBI.

Luxusní kombík Škoda Superb Laurin & Klement působí reprezentativně, nabízí absolutní komfort pro řidiče i pasažéry, je hezký, má velký kufr, hodí se na dlouhé cesty, kdy určitě oceníte různé vychytávky, které vám cestování zpříjemní. Celkově vám pronájem Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi KOMBI přinese dobře vypadající vůz se všestranným využitím.

Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi KOMBI je vynikající vůz i po technické stránce. Jízdu ve Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi KOMBI si užijete díky šestistupňové převodovce, motoru o výkonu 140 KW a pohonu 4x4, který vás doveze za jakéhokoliv počasí třeba i na chatu v Alpách. Auto má skvělou spotřebu 6,6 l/100 km, což je na tak svižné auto opravdu luxus.

Pronájem Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi KOMBI je vám k dispozici i k dlouhodobému pronájmu, díky kterému si tento vůz vychutnáte do posledního detailu. Dlouhodobý pronájem Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi KOMBI se tak hodí jako testovací jízda Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi KOMBI na delší dobu, kdy se například rozhodujete, zda-li si tento vůz zakoupíte. 

Dlouhodobý pronájem Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi KOMBI ale můžete mít i ve variantě LIFTBACK a v případě zájmu i v jiné výbavě. Avšak okusíte-li jednou jízdu v Škoda Superb v plné výbavě Laurin & Klement, pak nebudete chtít jinak. Dlouhodobý pronájem jsme vám schopni zajistit za nejlepší cenu za trhu, a to díky našim kontaktům a zkušenostem s operativními leasingy. 

Pokud budete mít zájem o operativní leasing Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi KOMBI, garantujeme vám, že vám zajistíme nejvýhodnější podmínky a tu nejlepší cenu. Zvažujete-li operativní leasing na Škoda Superb, neváhejte nás požádat o kalkulaci. Rádi vám sestavíme individuální nabídku na míru.

Orientační cena za pronájem Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi KOMBI na měsíc činí 1000 Kč/den. Tato cena pronájmu Škody Superb platí pro dlouhodobý pronájem. 

Půjčovna vozidel Škoda nabízí ještě další oblíbené modely aut Škoda, které si můžete prohlédnout v následujícím odkazu. Kompletní nabídka vozidel Škoda - Autopůjčovna Škoda Praha.

V ceně pronájmu Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi KOMBI je dálniční známka pro ČR, kompletní pojištění all risk s nízkou spoluúčastí a s možností připojištění pro 0% spoluúčast pro váš klid na cestách. Pojištění se vztahují nejen na území ČR, ale také na celou Evropu, takže se zapůjčeným vozidlem můžete bez problému vyjet do zahraničí. K pronájmu auta lze sjednat ještě další nadstandardní služby, abyste s půjčením auta neměli žádné starosti a nic vás na cestách neomezovalo.

Půjčovna aut Škoda Superb nabízí k pronájmu auta i možnost zapůjčení autopříslušenství, které se hodí například na dovolenou, jako je střešní box, držák na lyže nebo na kola, dětská autosedačka nebo sněžné řetězy.
 
Máte dotazy k pronájmu Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi KOMBI? Rádi byste zjistili podmínky půjčení auta? Zajímá vás individuální cenová nabídka na dlouhodobý pronájem Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi KOMBI? Neváhejte nás kontaktovat!