Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi DSG KOMBI

Výkon: 140 KW
Rok výroby: 1/2018
Převodovka: DSG - automat
Spotřeba: 7
30 a více dní 1.160,- Kč / den
Kauce 20.000,- Kč


captcha

Další informace:

Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi DSG LIFTBACK - Možnost odběru více vozidel. Vozidlo určené pouze pro dlouhodobý pronájem.

Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi DSG KOMBI je vůz od automobilky Škoda, který byl doveden k dokonalosti a postaven téměř na stejnou příčku jako jeho rival Volkswagem Passat. Je to vůz, který se hodí stejně dobře do rodiny, jako do firmy, kde na všechny vaše klienty udělá výborný dojem.

Všechna vozidla Škoda v nejvyšší výbavě Laurin & Klement poskytnou svému uživateli skutečný pocit luxusu, a že na drobnostech opravdu záleží, pocítíte na první dobrou, hned jak usednete za volant Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi DSG KOMBI.

Luxusní kombík Škoda Superb Laurin & Klement působí reprezentativně, nabízí absolutní komfort pro řidiče i pasažéry, je hezký, má velký kufr, hodí se na dlouhé cesty, kdy určitě oceníte různé vychytávky, které vám cestování zpříjemní. Celkově vám pronájem Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi DSG KOMBI přinese dobře vypadající vůz se všestranným využitím.

Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi DSG KOMBI je vynikající vůz i po technické stránce. Jízdu ve Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi DSG KOMBI si užijete díky šestistupňové převodovce, motoru o výkonu 140 KW a pohonu 4x4, který vás doveze za jakéhokoliv počasí třeba i na chatu v Alpách. Auto má skvělou spotřebu 6,6 l/100 km, což je na tak svižné auto opravdu luxus.

Pronájem Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi DSG KOMBI je vám k dispozici pouze k dlouhodobému pronájmu, díky kterému si tento vůz vychutnáte do posledního detailu. Dlouhodobý pronájem Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi DSG KOMBI se tak hodí jako testovací jízda Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi DSG KOMBI na delší dobu, kdy se například rozhodujete, zda-li si tento vůz zakoupíte. 

Dlouhodobý pronájem Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi DSG KOMBI ale můžete mít i ve variantě LIFTBACK a v případě zájmu i v jiné výbavě. Avšak okusíte-li jednou jízdu v Škoda Superb v plné výbavě Laurin & Klement, pak nebudete chtít jinak. Dlouhodobý pronájem jsme vám schopni zajistit za nejlepší cenu za trhu, a to díky našim kontaktům a zkušenostem s operativními leasingy. 

Pokud budete mít zájem o operativní leasing Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi DSG KOMBI, garantujeme vám, že vám zajistíme nejvýhodnější podmínky a tu nejlepší cenu. Zvažujete-li operativní leasing na Škoda Superb, neváhejte nás požádat o kalkulaci. Rádi vám sestavíme individuální nabídku na míru.

Orientační cena za pronájem Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi DSG KOMBI na měsíc činí 1160 Kč/den. Tato cena pronájmu Škody Superb platí pro dlouhodobý pronájem. 

Krátkodobý pronájem Škoda Superb je u Půjčovny aut Škoda Praha možný také, ale z modelové řady Škoda Superb jsou k dispozici tato dvě vozidla ŠKODA SUPERB AMBITION 2.0 TDI DSG a ŠKODA SUPERB STYLE 2.0 TDI 4X4 DSG KOMBI

Půjčovna vozidel Škoda nabízí ještě další oblíbené modely aut Škoda, které si můžete prohlédnout v následujícím odkazu. Kompletní nabídka vozidel Škoda - Autopůjčovna Škoda Praha.

V ceně pronájmu Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi DSG KOMBI je dálniční známka pro ČR, kompletní pojištění all risk s nízkou spoluúčastí a s možností připojištění pro 0% spoluúčast pro váš klid na cestách. Pojištění se vztahují nejen na území ČR, ale také na celou Evropu, takže se zapůjčeným vozidlem můžete bez problému vyjet do zahraničí. K pronájmu auta lze sjednat ještě další nadstandardní služby, abyste s půjčením auta neměli žádné starosti a nic vás na cestách neomezovalo.

Půjčovna aut Škoda Superb nabízí k pronájmu auta i možnost zapůjčení autopříslušenství, které se hodí například na dovolenou, jako je střešní box, držák na lyže nebo na kola, dětská autosedačka nebo sněžné řetězy.
 
Máte dotazy k pronájmu Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi DSG KOMBI? Rádi byste zjistili podmínky půjčení auta? Zajímá vás individuální cenová nabídka na dlouhodobý pronájem Škoda Superb Laurin & Klement 2.0 TDi DSG KOMBI? Neváhejte nás kontaktovat!