ŠKODA SCALA

Rok výroby: 1/2019

Další informace:

Škoda Scala to je zbrusu nová řada vozů, kterou si lze zapůjčit i u nás. Jedná se o první vůz postavený na platformě MQB 40. Zaujme vás svým velmi autentickým a emotivním vzhledem. Osmnácti palcové disky dodávají vozu dynamičnost.


Tento model osloví především mladší zákazníky, kteří si chtějí půjčit skutečně moderní a rychlý vůz, který se pyšní velkým zavazadlovým prostorem o objemu 467 l. Hledáte auto na kratší i delší cesty? Škoda Scala vám je k dispozici. Stačí vyplnit rezervační formulář.


V ceně pronájmu Škoda Scala je dálniční známka pro ČR, kompletní pojištění all risk s nízkou spoluúčastí a s možností připojištění pro 0% spoluúčast v případě nehody na cestách. Pojištění se vztahují na celou Evropu, takže se zapůjčeným vozidlem můžete bez problému vyjet do zahraničí na dovolenou či pracovní cestu. K pronájmu auta si můžete sjednat ještě další nadstandardní služby, abyste s půjčením auta neměli žádné starosti a nic vás na cestách neomezovalo. Vybrat si můžete i další vozy a elektromobily.


S půjčením vozu Scala trefíte do černého. Elegantní vůz vypadá velmi reprezentativně, proto v něm můžete vyrazit na svatební cestu i na schůzku s obchodním partnerem. Vůz vám na přání pracovníci autopůjčovny přistaví v dohodnutou dobu kdekoliv v rámci Prahy i po celé ČR.


Jsme nejlevnější autopůjčovna, která si zakládá na vstřícném a férovém jednání. U nás se nemusíte ničeho bát. Kontaktujte nás a půjčte si auto na jak dlouho chcete.