ŠKODA KAMIQ

Rok výroby: 1/2019

Další informace:

Půjčte si vůz Škoda Kamiq a užijte si skvělou jízdu, ať je to na nákup či na dovolenou. Tento vůz patří k nejprostornějším ve své třídě, stejně jako Škoda Scala. Toto městské SUV si můžete půjčit za velmi příjemné ceny.

 

Tento vůz je ideální pro jízdu ve městě, pro rodiny i jednotlivce. Hledáte auto na kratší i delší cesty? Škoda Kamiq vám je k dispozici. Stačí vyplnit rezervační formulář. Vůz je velmi prostorný, do zadní části se bez obtíží vejde i vysoká osoba. Pronajmout si vůz Kamiq můžete na pár hodin i na celý měsíc. Stačí nás kontaktovat.

 

V ceně pronájmu vozu Kamiq je dálniční známka pro ČR, kompletní pojištění all risk s nízkou spoluúčastí a s možností připojištění pro 0% spoluúčast v případě nehody na cestách. Pojištění je platné po celé Evropě. K pronájmu auta si můžete sjednat ještě další nadstandardní služby, abyste s půjčením auta neměli žádné starosti a nic vás na cestách neomezovalo. Vybrat si můžete i další vozy a elektromobily.

 

Vůz vám na přání pracovníci autopůjčovny přistaví v dohodnutou dobu kdekoliv v rámci celé ČR, stačí nám napsat či zavolat. Nabízíme svým zákazníkům celé řady výhodných benefitů, které cenu za půjčení vozu významně snižují.

 

Jsme nejlevnější autopůjčovna, která si zakládá na vstřícném a férovém jednání. U nás se nemusíte ničeho bát. Široký výběr vozů různých značek vám umožní najít pro sebe ten pravý.