Pronájem Nissan Leaf


Zajmá Vás výhodný dlouhodobý pronájem aut od Nejlevnější autopůjčovny Praha? Rádi byste získali možnost užívat auto špičkové kvality po dlouhou dobu, např. jako pracovní vůz, rodinný vůz nebo pro jakýkoli jiný účel?

Pak by pro Vás mohl být řešením dlouhodobý pronájem Nissan Leaf s možností financování operativním leasingem u Nejlevnější autopůjčovny Praha.

 

Operativní leasing

Při dlouhodobém pronájmu aut delším než jeden měsíc nabízíme svým klientům možnost výhodného pronájmu auta s financováním operativním leasingem. Co přesně znamená operativní leasing?

Operativní leasing znamená v podstatě dlouhodobý pronájem auta s výhodnými podmínkami pro klienta - mezi hlavní výhody patří to, že Vám odpadnou veškeré starosti o údržbu a servis vozu, stejně jako zařizování a placení pojištění auta a také dálniční známky.

Další velkou výhodou operativního leasingu u Nejlevnější autopůjčovny Praha je to, že s pronajatým autem můžete ujet libovolný počet kilometrů. Na svých cestách tak můžete být neustále v klidu, aniž byste kontrolovali, jak dalekou cestu jste již urazili.

 

Výhody operativního leasingu Půjčovny aut Praha:

Mezi výhody dlouhodobého pronájmu aut u naší Nejlevnější autopůjčovny Praha patří:

 • odpadá Vám starost o údržbu a servis vozidla
 • zajistíme havarijní pojištění
 • zařídíme pojištění odpovědnosti
 • v ceně je libovolný počet ujetých kilometrů
 • v ceně pronájmu je dálniční známka pro ČR zdarma

 

Pronájem elektromobilu Nissan Leaf Praha

Zajímá Vás dlouhodobý pronájem Nissan Leaf Praha? Nejlevnější autopůjčovna Praha pro Vás má jedinečnou nabídku! Níže se dočtete cenu pronájmu Nissan Leaf Praha a co je v ní obsaženo, stejně jako zjistíte, jakým způsobem můžete získat zajímavý bonus až 5 000 Kč!

 

Výhody pronájmu Nissan Leaf u Nejlevnější autopůjčovny Praha

Mezi výhody dlouhodobého pronájmu Nissan Leafu u naší Půjčovny aut Praha patří např. parkování v Praze zcela zdarma, nulové přímé emise a také ekonomický bezúdržbový provoz. 

Nissan Leaf je zkrátka trefou do černého, pokud potřebujete ekonomický bezúdržbový vůz a navíc se pohybujete v Praze. Ovšem to nejsou jediné výhody pronájmu Nissan Leaf u naší Nejlevnější autopůjčovny Praha! 

V měsíční splátce operativního leasingu je také obsaženo:

 • administrativní správa Leafa
 • náhradní vozidlo v případě opravy automobilu (jen v případě poškození třetí stranou )
 • povinné ručení
 • havarijní pojištění (5% spoluúčast)
 • připojištění čelního skla
 • asistence 24h v rámci EU
 • poplatek za rádio
 • servisní intervaly předepsané výrobcem
 • volná hranice 3000 km
 • povolení k parkování na modrých zónách v Praze

 

Pronájem Nissan Leaf cena

Zajímá Vás cena pronájmu elektromobilu Nissan Leaf Praha? Ceny dlouhodobého pronájmu Nissan Leaf začínají již na 7 500 Kč / měsíc, ovšem velmi rádi Vám zpracujeme individuální cenovou nabídku. 

Svým klientům vždy vycházíme vstříc v jejich požadavcích a proto nejraději připravíme cenovou nabídku na míru přesně pro Vás.

Např. při ročním nájezdu 10 000 km a pronájmu na 24 měsíců získáte elektromobil Nissan Leaf již za 8 200 Kč měsíčně! Při stejném nájezdu a pronájmu na 48 měsíců pak dokonce za 6 900 Kč!

 

  10 000 km 15 000 km 20 000 km 30 000 km 40 000 km 50 000 km
24 měsíců 8 200 Kč 8 900 Kč 9 500 Kč 10 000 Kč 12 300 Kč 14 000 Kč
36 měsíců 7 500 Kč 7 900 Kč 9 000 Kč 9 500 Kč 12 000 Kč 13 750 Kč
48 měsíců 6 900 Kč 7 500 Kč 8 500 Kč 9 500 Kč 11 600 Kč 13 500 Kč

 

V ceně pronájmu Nissan Leaf Praha není obsažena dálniční známka, pneumatiky a aplikace a karty určené k nabíjení ve všech sítích nabíjecích stanic. 

Získejte další bonus k Nissan Leaf

Už svého Nissan Leafa máte? Rádi byste ho doporučili svým kamarádům, klientům nebo rodině? Za přivedení nového klienta, se kterým realizujeme dlouhodobý pronájem získáváte provizi 5000 Kč, a to za každý jeden vůz!