Půjčovna aut Lexus

LEXUS NX 300h 4x4

1.400 Kč* / den
Benzin + HybridSpotřeba 5lAutomat

Propadli jste kouzlu luxusní značky Lexus a jejím autům, která jsou symbolem pro osobitý design, agresivní výkon, materiály a zpracování nejvyšší kvality a hlavně super moderní technologie? Pak jste zajisté našli právě to, po čem vaše srdce automobilového fajnšmekra prahne, a to je možnost usednout za volant vozů Lexus a vychutnat si každý detail těchto luxusních aut.

Půjčovna aut Lexus nabízí exkluzivní pronájem vozů Lexus pro všechny, kteří milují luxusní auta s unikátním a neotřelým designem. Pronájem aut Lexus je vám k dispozici po celé České republice, ať už bydlíte kdekoliv. Zaměstnanci Půjčovny aut Lexus vám vozidlo přistaví, kam jen si budete přát a po skončení pronájmu vozidla, si jej zase vyzvednou.

Zapůjčení auta Lexus můžete mít na krátkodobý pronájem auta, ale i dlouhodobý pronájem auta Lexus. Půjčovna aut Lexus vám zajistí ten nejvýhodnější dlouhodobý pronájem aut Lexus, který se přizpůsobí vašim možnostem. Dlouhodobý pronájem aut vám tak ušijeme přímo na míru. Garantujeme vám, že budete s naší nabídkou spokojeni.

Zajímá Vás, jak vlastně pronájem auta probíhá? Vytvořili jsme pro vás návod na pronájem auta, kde se dozvíte, jak celý pronájem auta probíhá, jaké jsou náležitosti pronájmu auta, jaké doklady jsou k zapůjčení auta potřeba, a jak probíhá převzetí auta u Půjčovny aut Lexus. Návod na si můžete přečist v následujícím odkazu Jak na pronájem auta.

Vozový park Půjčovny aut Lexus Praha nabízí pronájem LEXUS NX 300H 4X4, hybridní městský crossover, za kterým se každý ohlédne, a jízda v něm je jako výlet do jiného světa. Kolik stojí pronájem Lexus NX 300h 4x4? Cena za pornájem Lexus NX 300h 4x4 začíná na 1400 Kč/den při zapůjčení auta na měsíc anebo delší dobu. 

V ceně za pronájem auta (každého modelu Lexus) je dálniční známka pro Českou republiku, kompletní pojištění all risk s nízkou spoluúčastí, které se vztahuje na celé území Evropy a komplexní asistenční služby pro váš klid na cestách. Samozřejmostí je vyřízení veškeré administrativy za vás a zároveň splnění vašich přání, ať už jsou jakkoli náročná.

Autopůjčovna Lexus nabízí i možnost doplňkových služeb pro ty z vás, kteří máte rádi jistotu a komfort. V nabídce je možnost připojištění na 0% spoluúčast, možnost najetí neomezeného počtu kilometrů, cestování v zahraničí, pronájem auta s řidičem, zapůjčení příslušenství, jako jsou držáky na kola nebo lyže, střešní nosiče, GPS, dětská autosedačka, apod.

Až budete mít někdy volnou chvíli, třeba při obědě nebo čekání na metro, podívejte se na náš blog Autopůjčovny Lexus Praha nebo Facebook a přečtěte si více o našich novinkách, našich krásných a luxusních autech a získejte třeba tipy na pronájem aut.